ISO sertificēts valodu pakalpojumu uzņēmums ar 30 gadu pieredzi

Baltic Media skaitļos: jauni tirgi un jauni izaicinājumi

Tulkošanas uzņēmums Baltic Media Ltd.Pagājušā gadā Baltic Media valodu pakalpojumu uzņēmumu grupa orientējās uz jaunu tirgu apguvi un produktu un pakalpojumu kvalitātes paaugstināšanu, pilnībā ieviešot jaunu projektu vadības sistēmu. Tā rezultātā ir pieaugusi produktivitāte, kas ļauj nodrošināt augstu pakalpojumu kvalitāti un samazināt izmaksas. Tas patīk klientiem.
 

357 valodu kombinācijas

Baltic Media grupas projektu vadītāji 2012. gadā novadīja projektus 357 dažādās valodu kombinācijās, sākot ar populārākajām Ziemeļeiropas valstu (Skandināvija, Baltija) valodām un beidzot ar tādām retām valodām kā maķedoniešu, persiešu, farsi, bengāļu, malaiziešu un daudzām citām.
 
Visbiežāk sastopamās valodu kombinācijas pagājušogad bija Ziemeļvalstu, Baltijas valstu un Centrāleiropas valstu valodu kombinācijas, kas veidoja aptuveni 40% no visa apgrozījuma. To skaitā tādas kombinācijas kā
 
  • angļu [EN] - latviešu [LV];
  • angļu [EN] - igauņu [ET];
  • angļu [EN] - zviedru [SV];
  • angļu [EN] - lietuviešu [LT];
  • angļu [EN] - somu [FI];
  • angļu [EN] - norvēģu [NO];
  • angļu [EN] - krievu [RU];
  • latviešu [LV] - angļu [EN];
  • angļu [EN] - čehu [CS].

 

485 jauni klienti no 35 pasaules valstīm

Esam sasnieguši pēdējo gadu rekordu jaunu klientu piesaistīšanā. 485 jaunie klienti papildina jau esošos, kopā sasniedzot 1035 klientus.
2012. gads mums nesa darba augļus no iepriekš īstenotajām mārketinga aktivitātēm ASV un Dienvideiropas valstīs, kurās esam izveidojuši veiksmīgu sadarbību ar vairākiem lieliem klientiem.

 

TOP 20 valstis, kurās atrodas valodu pakalpojumu grupas Baltic Media klienti: 

1. Latvija [LV];
2. Zviedrija [SE];
3. Amerikas Savienotās Valstis [US];
4. Itālija [IT];
5. Igaunija [EE];
6. Lietuva [LT];
7. Dānija [DK];
8. Somija [FI];
9. Īrija [IE];
10. Spānija [ES];
11. Šveice [CH];
12. Beļģija [BE];
13. Francija [FR];
14. Polija [PL];
15. Luksemburga [LU];
16. Apvienotā Karaliste [UK]
17. Vācija [DE];
18. Norvēģija [NO];
19. Nīderlande [NL];
20. Turcija [TR].

 

643 projekti katram projektu vadītājam mēnesī

Personalizēti valodu risinājumi ir valodu pakalpojumu uzņēmuma Baltic Media devīze, kur galvenais uzsvars tiek likts uz personalizētām attiecībām ar katru klientu. Mēs cenšamies būt pastāvīgi pieejami saviem klientiem un tādēļ lielu uzmanību pievēršam tam, lai katrs projektu vadītājs būtu noslogots tik daudz, lai tas netraucētu kvalitatīvi un laicīgi apkalpot katru klientu. Lai arī skaitlis šķiet liels, nereti mēs dzirdam par tādiem projektu vadītājiem, kuri vada 100 un pat vairāk projektu dienā. No uzņēmuma viedokļa raugoties, tas noteikti ir lielisks rādītājs, taču bieži vien no tā cieš klients, saņemot kavētas atbildes un zemu apkalpošanas kvalitāti.

 

1375 tulkotāji

Pērn mēs veicām visu savu piegādātāju datubāzes atjaunošanu un integrēšanu projektu vadības sistēmā XTRF. 2013. gada sākumā sadarbojamies ar 1375 kvalificētiem un pārbaudītiem piegādātājiem no visas pasaules. Līdz ar jaunās sistēmas ieviešanu mēs labāk varam sekot līdzi piegādātāju kvalifikācijai, specializācijai un pieejamībai. Mēs vēl precīzāk un īsākā laika termiņā varam izvēlēties piemērotus piegādātājus katram projektam.
Pieminēsim arī to, ka ar visiem tulkiem un tulkotājiem ir noslēgta konfidencialitātes vienošanās, kas ir ļoti svarīgi, strādājot atbilstoši ISO 9001:2008 kvalitātes standarta prasībām.

 

42 jautājumi dienā tērzēšanā tiešsaistē

Lai uzlabotu komunikāciju ar jauniem un potenciāliem klientiem, 2012. gada beigās savās mājas lapās www.balticmedia.com un www.valodukursi.lv ieviesām tiešsaistes tērzēšanas sistēmu. Tagad klients nekavējoties, ātri un bez maksas var noskaidrot visu nepieciešamo informāciju, uz kuru atbildes nav atrodamas mūsu mājas lapās.

 

Jauni tirgi arī 2013 gadā

2012. gadā mēs veiksmīgi iegājām ASV, Itālijas un Spānijas tirgū, bet šī gada mērķis ir iepazīties arī ar Āziju un Dienvidameriku. Āzijas un Dienvidamerikas valstīs slēpjas nenovērtēts potenciāls. To mēs varam droši teikt jau tagad, sadarbojoties ar klientiem no Japānas, Honkongas, Indijas un Brazīlijas.

 

Piegādātāju kvalifikācijas celšana

Viena no svarīgākajām lietām, ko paveicām 2012. gadā bija piegādātāju kvalitātes novērtējuma sistēmas izveide – kopš pagājušā gada jebkurš piegādātājs, kurš ir saņēmis zemu vērtējumu kādā no kvalitātes pārbaudes procesiem, vairs netiek izmantots turpmākiem projektiem. Mēs turpināsim prioritēt piegādātājus ar augstāko darba vērtējumu.
Neskatoties uz to, 2013. gadā mēs centīsimies celt mūsu piegādātāju kvalifikāciju, kā arī piesaistīt jaunus, pieredzējušus piegādātājus ar augstu atbildības sajūtu un spēju ātri reaģēt uz pieprasījumiem.

 

15 minūšu atbildes reakcija

Ilgus gadus viena no mūsu firmas zīmēm ir bijusi ātra atbilde uz klientu pieprasījumiem. Bieži vien par to esam saņēmuši uzslavas no saviem klientiem. Tomēr 2013. gadā mēs esam nolēmuši šo rādītāju uzlabot un 30 minūšu vietā uz klienta pieprasījumiem vai jautājumiem atbildēt 15 minūšu laikā. Mēs taupām klienta laiku un piedāvājam svarīgāko.

 

Klientu portāls

Jau tuvākajā laikā mēs saviem klientiem piedāvāsim speciālu, klientiem domātu portālu, kurā katrs klients varēs apskatīt savu pasūtījumu vēsturi, rēķinus, lejupielādēt tulkojumus un tiešsaistē kontaktēties un pasūtīt jaunu projektu.
Lai arī 90% no mūsu komunikācijas ar klientu veido e-pasti, mēs speram lielu soli uz priekšu klientu attiecību uzlabošanā. Tagad klients, pasūtot jaunu projektu, būs drošs, ka tas tiks saņemts un apkalpots laicīgi, jo katrs pieprasījums automātiski tiks reģistrēts mūsu sistēmā.
Mūsu mērķis arī jaunajā gadā ir turpināt pilnveidot sevi kā izcilas kvalitātes pakalpojumu sniedzēju, palīdzot saviem klientiem komunicēt daudzvalodu globālajā vidē.